“Pomoc domowa. Sekret” – Freida McFadde. Kontynuacja historii Millie (recenzja)
Freida McFadden: "Pomoc domowa. Sekret"

“Pomoc domowa. Sekret” – Freida McFadde. Kontynuacja historii Millie (recenzja)

Takie thrillery chce się czytać! Pomoc domowa. Sekret Freidy McFadden to kontynuacja historii Millie Calloway, od której po prostu nie można się oderwać.

Korzystna propozycja?

Millie traci pracę i, borykając się z kryminalną przeszłością, musi znaleźć nowe zatrudnienie. W końcu otrzymuje korzystną ofertę – ma pracować w penthousie Douglasa Garricka – właściciela znanej firmy informatycznej. Praca wydaje się nie mieć wad, jest tylko jedna ważna zasada. Millie nie może zaglądać do pokoju gościnnego, w którym przebywa Wendy – chorująca żona pracodawcy.

Pomoc domowa. Sekret– kapitalny thriller Freidy McFadden

Kiedy na horyzoncie pojawia się kolejny thriller Freidy McFadden, od razu wiadomo, że będzie to coś dobrego. Pomoc domowa. Sekret to kapitalna historia, która trzyma w napięciu, dostarcza mnóstwa emocji i zaskakuje do samego końca.

Tajemnice, mroczne zakamarki i zwroty akcji, które sprawią, że nie byłam w stanie się oderwać – Autorka jak zwykle totalnie oczarowała mnie swoim thrillerem. Książka jest pełna napięcia i zaskoczeń, a każdy rozdział dodaje nowe elementy do tej rewelacyjnej układanki. Zakończenie jest tu wisienką na torcie, która dodatkowo nadaje tej powieści wyjątkowego charakteru.

Millie Calloway – ogromny atut thrillera Pomoc domowa. Sekret

Jednym z głównych atutów thrillera Pomoc domowa. Sekret jest postać Millie. Robi wrażenie swoją siłą i determinacją. Nie traci z oczu tego, co dla niej ważne, ale też może być niebezpieczną kobietą. To sprawia, że bohaterka potrafi niejednokrotnie zaskoczyć, budząc jednocześnie sympatię i niepokój.

Styl Freidy McFadden to czysta przyjemność czytania. Krótkie rozdziały dodają tempa i poczucia dynamizmu. Sprawiły, że zanim się obejrzałam, książka była już przeczytana. I choć to mroczny thriller, to pisany tak lekko i przyjemnie, że po prostu można płynąć przez kolejne strony.

Pomoc domowa. Sekret – druga część serii thrillerów z Millie Caloway

Pomoc domowa. Sekret to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla fanów thrillera psychologicznego. Łączy w sobie odważne zwroty akcji z mrocznym klimatem i kapitalną intrygą. Książka może stanowić samodzielną historię, ale znając poprzednią część, czytelnik otrzyma dodatkowy kontekst. Polecam!


Wydawca: Czwarta Strona/ Czwarta Strona Kryminału – dziękuję za egzemplarz do recenzji

Kategoria: thriller

Premiera: 24.01.2024.


Recenzje thrillerów, które mogą Cię zainteresować:

“Pomoc domowa” – Freida McFadden. Recenzja thrillera psychologicznego

“Zamknięte drzwi” – Freida McFadden. Pierwszorzędny thriller psychologiczny!

“Sekret pacjentki” – Loreth Anne White. Recenzja thrillera psychologicznego

“Uwięziona” – B.A. Paris. Recenzja thrillera

Dodaj komentarz