“Przegrana” – Marek Stelar. Druga część serii z Iwoną Banach
Marek Stelar: "Przegrana"

“Przegrana” – Marek Stelar. Druga część serii z Iwoną Banach

Lubicie emocjonujące, brutalne kryminały? Przegrana Marka Stelara to bezpośrednia kontynuacja Wybranej. Obie części dylogii tworzą niesamowicie emocjonującą i angażującą historię.

To jeszcze nie koniec

Klub 526 nie istnieje dzięki śledztwu Iwony Banach i Mateusza Grzelińskiego. Dla Iwony skończyło się złamaną karierą, jednak ma szansę odzyskać pracę w policji. Warunkiem jest podjęcie się poszukiwań Matta, który od czasu zakończenia działalności Klubu mści się na oprawcach ofiar.

Iwona wie, że jest to także szansa na znalezienie Krzysztofa – jej partnera, który zaginął w momencie, gdy wszystko się zaczęło.

Przegrana – kontynuacja Wybranej Marka Stelara

Przegrana to druga część serii kryminałów z Iwoną Banach i bezpośrednia kontynuacja wydarzeń opisanych w Wybranej. I tym razem czytelnik będzie miał do czynienia z Klubem 526, a konkretnie z jego klientami. Iwona Banach podąża za Mattem, który z nieznanych powodów mści się na oprawcach. Kim jest tak naprawdę Matt? Dlaczego tak bardzo zależało mu na śledztwie w sprawie Klubu i z jakiego powodu teraz się ukrywa? I w końcu – jaki związek ma z tym Krzysztof?

Bohaterka odkrywa przeszłość Matta i Krzysztofa, bolesną, skomplikowaną. Także dla niej samej to trudne doświadczenie. A przecież towarzyszą jej zmęczenie śledztwem, nieprzespane noce, żałoba, stres. I we wszystkie te emocje Marek Stelar doskonale angażuje czytelnika, sprawiając, że lektura staje się nieodkładalna.

Przegrana – emocjonujący kryminał Marka Stelara

Mam wrażenie, że Przegrana Marka Stelara to historia, w której Autor nie zmarnował ani jednego słowa. Akcja nie stoi w miejscu, w śledztwie wciąż pojawiają się nowe wątki, okoliczności zmieniają się, a czytelnik co chwilę jest zaskakiwany. Marek Stelar doskonale łączy tu śledztwo z sensacją i osobistymi przeżyciami bohaterów – te elementy kapitalnie ze sobą współgrają tworząc historię, od której trudno się oderwać.

I zakończenie! Niespodziewane rozwiązanie kończy scena pełna emocji, która może i mogłaby być finałem dylogii, ale jednak liczę, że to nie koniec i Autor da nam szansę na spotkanie z Iwoną Banach w kolejnych historiach.

Wybrana i Przegrana – seria kryminałów Marka Stelara

Wybrana i Przegrana Marka Stelara to książki dla tych, którzy chcą dać się wciągnąć w świat pełen brutalności, bezwzględności oprawców oraz w śledztwa, które nie pozwalają na chwilę oddechu. To kryminały, jakich mało – samo mięsko! Polecam serdecznie!


Wydawca: Wydawnictwo Filia/ Filia Mroczna Strona – dziękuję za egzemplarz do recenzji

Kategoria: kryminał

Premiera: 17.05.2023.


Może Cię zainteresować:

Najlepsze książki w Polsce i USA: Książkowa lista przebojów #73

“Wybrana” – Marek Stelar. Pierwsza część serii kryminalnej

“Miejsca cieniste” – Jacek Kalinowski. Udany debiut?

“Koniec jest początkiem” – Chris Whitaker. Recenzja thrillera

Dodaj komentarz