“Pod dachem z mordercą” – Klaudia Muniak. Recenzja thrillera psychologicznego
Klaudia Muniak: "Pod dachem z mordercą"

“Pod dachem z mordercą” – Klaudia Muniak. Recenzja thrillera psychologicznego

Intrygujący, wciągający, pełen niepokoju. Klaudia Muniak znowu to zrobiła! Jej najnowszy thriller Pod dachem z mordercą to książka, której nie sposób odłożyć!

Fałszywe oskarżenie?

Pięć lat temu zniknął mąż Olgi Soboń. Anestezjolog został uznany za winnego kilku zaginięć, jednak kobieta nie wierzy w taką wersję. Kolejne zaginięcie oraz krótka wiadomość “Wróciłem” sprawiają, że koszmar Olgi zaczyna się od nowa.

Thrillery medyczne Klaudii Muniak

Lubicie thrillery medyczne? Klaudia Muniak jest dla mnie niekwestionowaną mistrzynią tego gatunku. Każda jej kolejna książka jest wyjątkowa: wciągająca, pasjonująca, poparta wiedzą. A przede wszystkim jej historie są autentyczne. Podobnie jest z najnowszą książką Autorki: Pod dachem z mordercą. To powieść, której nie sposób odłożyć choćby na chwilę. 

Pod dachem z mordercą – intrygujący thriller psychologiczny

Intrygująca fabuła, rewelacyjnie skonstruowane postaci i napięcie sięgające zenitu – to w skrócie można napisać o tym thrillerze psychologicznym. Klaudia Muniak kolejny raz zaskoczyła mnie niepowtarzalną historią, która toczy się w środowisku medycznym, choć główna bohaterka do niego nie należy. Dzięki niej balansujemy na cienkiej granicy pomiędzy rzeczywistością a szaleństwem, próbując rozwikłać zagadkę tajemniczych zaginięć.

Klaudia Muniak doskonale manipuluje naszymi odczuciami. Wprowadza czytelnika w stan niepokoju: każdy kolejny rozdział przynosi nowe pytania o bohaterów – czy któryś z nich jest winny? Jakie są ich motywacje? Sytuacja z każdą stroną staje się coraz bardziej skomplikowana do tego stopnia, że w pewnym momencie nie wiadomo już, komu zaufać.

Pod dachem z mordercą – niepokojący i wciągający thriller medyczny

Czytając thriller Pod dachem z mordercą warto zwracać uwagę na szczegóły. Klaudia Muniak nie wzbrania się od subtelnych wskazówek, a one prowadzą do zaskakującego finału. I nie dajcie się zwieść – wydawało mi się, że wszystko wiem od samego początku, ale (całe szczęście!) nie wiedziałam nic! Za to z wielką przyjemnością i ogromnym zaangażowaniem podążałam za tym, co Autorka przygotowała i w kapitalnym stylu opisała. Jest dynamicznie, emocjonalnie i niepokojąco.

Jeżeli szukacie thrillera, który dostarczy niezapomnianych wrażeń, to Pod dachem z mordercą jest właśnie taką książką. Czytajcie!


Wydawca:  Czwarta Strona/ Czwarta Strona Kryminału – dziękuję za egzemplarz do recenzji

Kategoria: thriller

Premiera: 27.05.2024.


Recenzje książek, które mogą Cię zainteresować:

“Szept” – Weronika Mathia. Thriller przepełniony emocjami

“Pani do sprzątania” – Tina Baker. Recenzja thrillera

“Insomnia” – Sarah Pinborough. Recenzja thrillera psychologicznego

Dodaj komentarz