Najlepsze książki na Ebookpoint.pl. Sprawdź akcję Zaczytani 2023

Najlepsze książki na Ebookpoint.pl. Sprawdź akcję Zaczytani 2023

Księgarnia Ebookpoint.pl zaprasza na imprezę z okazji początku nowego roku! Zaczytani2023 to szansa na zgarnięcie darmowego e-booka, czytnika i bonów na zakupy. Ale to nie wszystko – księgarnia przygotowała kapitalne rabaty na setki książek. I to nie byle jakich! Wybrałam dla Was tytuły, na które warto zwrócić uwagę.

Najlepsze kryminały na Ebookpoint.pl

Nie tylko pojedyncze tytuły, ale całe serie możecie znaleźć na Ebookpoint.pl wśród najlepszych kryminałów – zarówno te starsze, jak i nowości z 2022. Zobaczcie, jakie książki zwróciły moją uwagę.

Najpopularniejsze serie kryminałów

Sama swoją przygodę z kryminałami zaczynałam od Sagi o Fjallbace Camilli Lackberg. Wciągające sprawy, mnóstwo zwrotów akcji, zaskakujące zakończenia i bohaterowie, których życie łączy wszystkie tomy – choć przeczytałam inne książki tej Autorki to uważam, że żadna z nich nie dorówna temu cyklowi.

W tym zestawieniu nie sposób nie wspomnieć o Remigiuszu Mrozie (który zresztą dał znać, że wyzwanie “52 książki w rok” można teraz zrealizować przy pomocy jednego autora). Wszystkie jego książki możecie podejrzeć tutaj, a wśród nich seria z komisarzem Forstem oraz chyba najpopularniejsza polska seria kryminałów, czyli ta z Joanną Chyłką. Podobno można ją kochać lub nienawidzić – ja sama kochałam ją od pierwszego do dziesiątego tomu 🙂

Czołówka polskich autorów kryminałów

Inne tytuły, na które warto zwrócić uwagę to nowości z 2022 roku, a wśród nich czołówka polskich autorów kryminałów: Robert Małecki i jego Wiatrołomy (szokuje od pierwszych stron!), Piotr Kościelny ze wstrząsającą historią opowiedzianą w Decyzji (moją opinię o tej książce możecie przeczytać tutaj), a także nowa seria kryminałów Katarzyny Bondy.

Serie kryminałów z 2022

Wśród tych, na które z pewnością warto zwrócić uwagę to najnowszy cykl spod pióra Marka Stelara – opinie o pierwszym tomie znajdziecie tutaj, a sama polecałabym miłośnikom kryminałów te, które są jego autorstwa. Na Ebookpoint.pl znajdziecie je w tym miejscu

Pod koniec 2022 zaczęłam przygodę z lekturą kryminałów Lisy Regan. Jej cykl z Josie Quinn zbiera bardzo pozytywne recenzje, a podobno niebawem możemy spodziewać się kolejnego tomu (zapraszam do lektury recenzji Znikających dziewczyn).

Kryminalne wyrzuty sumienia

Na koniec mój największy wyrzut sumienia – czyli książki Macieja Siembiedy, których lekturę obiecuję sobie od dawna. Jestem na bieżąco z opiniami o nich i ani razu nie trafiłam na tę negatywną.

Kto nie słyszał o serii z komisarzem Brudnym Przemysława Piotrowskiego? Chyba każdemu, kto czyta kryminały nie jest ona obca. Każdy kolejny tom to wielkie święto dla fanów Autora. Sama mam za sobą pierwszy tom… i na tym stanęło. Do nadrobienia!

Najlepsze thrillery na Ebookpoint.pl

Ten gatunek jest zdecydowanie moim ulubionym i staram się być na bieżąco z nowościami i najlepszymi thrillerami – choć i tutaj pojawiają się “wyrzuty sumienia”. Te, które zapadły mi ostatnio w pamięć znajdziecie bez problemu na Ebookpoint.pl

Thrillery zagraniczne

Wstrząsające historie są domeną Lucindy Berry. Tak też było i tym razem – Sekret sióstr to mocna historia, od lektury której trudno było mi się oderwać – przeczytacie o tym tutaj.

Sue Watson zaskoczyła mnie kolejny raz swoim thrillerem Nowa żona, który przeczytałam na jednym wdechu (tutaj przeczytasz moją recenzję), zaś Lisa Scottoline to mój pewniak, jeśli chodzi o wyjątkowo wciągające historie – podobnie było w przypadku książki Co się stało z Bennettami?, która niedawno miała swoją premierę (tutaj jest moja opinia).

Na koniec wyrzuty sumienia 🙂 Czyli książki Marka Edwardsa – w 2022 ukazały się dwa tytuły, z czego koniecznie chcę nadrobić Zło pójdzie za tobą. Kolejnym “wyrzutem”” jest szwedzki thriller Szczęśliwego nowego roku Malin Stehn, który zbiera fantastyczne opinie.

Polskie thrillery

Polskim thrillerom długo nie potrafiłam zaufać, ale od jakichś dwóch lat jestem nimi oczarowana. Apartment Izabeli Janiszewskiej to mój “top of the top”, który niesamowicie mnie wciągnął, a na koniec zostawił bez słowa – przeczytacie o tym tutaj. Trudno nie wspomnieć też o Bartoszu Szczygielskim, a w szczególności jego thrillerze z 2021 roku Nie chcesz wiedzieć – ta historia jest nie do podrobienia.

Do wyrzutów sumienia tutaj też się przyznam 🙂 Wśród nich jest przede wszystkim Ewa Przydryga, z których mam za sobą tylko niesamowitą Nienarodzoną.

Najlepsze książki na Ebookpoint.pl – literatura piękna, obyczajowa i książki historyczne

Są takie Autorki, które od lat mają wierne grono czytelników, a każda powieść spod ich pióra trafia na listę bestsellerów. Agnieszka Krawczyk z pewnością do nich należy. Sama jestem w trakcie lektury serii Leśne ustronie (moją opinię o pierwszych tomach znajdziecie tutaj) i jestem nią oczarowana.

Coś dla kociarzy, czyli Kocia kawiarnia Marii Solyom – ta krótka powieść to wyjątkowo przyjemna rozrywka, po której na swojego kota patrzę z jeszcze większą czułością (może odrobinę mniej, kiedy budzi mnie o 4 rano). 

Dwie książki, które ukazały się w ostatnich kilku miesiącach – Oko snajperki Kate Quinn oraz Lekcje chemii Bonnie Garmus – od początku zbierają świetne opinie, sama mam je w planach w najbliższym czasie.

Na Ebookpoint.pl znajdziecie też uwielbianą Taylor Jenkins Reid i jej bestsellerowe książki – wśród nich jest też ostatnia nowość, czyli Malibu płonie

To tylko naprawdę niewielka część książek, które znajdziecie na Ebookpoint.pl w niższych cenach – tych tytułów jest około 50 000. Akcja trwa do 5 stycznia i możecie zgarnąć rabaty nawet do 98%!


Artykuł powstał we współpracy z Ebookpoint.pl


Może Cię zainteresować:

Najlepsze książki – listopad 2022. Moje Top 3

Najlepsze książki w Polsce i USA: Książkowa lista przebojów #71

Dodaj komentarz