Najlepsze książki – listopad 2022. Moje Top 3

Najlepsze książki – listopad 2022. Moje Top 3

Listopad stanął pod znakiem naprawdę świetnych książek. Te, o których dzisiaj napiszę są nie tylko najlepszymi w ubiegłym miesiącu, ale w całym tym roku. Sprawdźcie najlepsze książki listopada, jakie przeczytałam!

“Krzycz, jeśli żyjesz” – Cyryl Sone

Krzycz, jeśli żyjesz to debiut Cyryla Sone i zasługuje na szczególną uwagę z wielu względów. Po pierwsze powieść została napisana przez czynnego zawodowo prokuratora. Po drugie – Autor doskonale wczuł się w świat bananowej młodzieży – gdańskich dwudziestolatków, którzy wkraczają w dorosłe życie za nic mając jakiekolwiek granice.

Kapitalna atmosfera, dopracowana fabuła i wyjątkowy styl sprawiają, że trudno uwierzyć, że jest to debiut. Z niecierpliwością czekam na kolejne książki Cyryla Sone.

Po więcej o tej książce zapraszam do mojej recenzji.

“Jak ocalić życie” – Eva Carter

Jak ocalić życie to historia, wobec której trudno przejść obojętnie. To powieść z gatunku tych, które na długo zostają z czytelnikiem, wdzierają się w serce i pozostawiają po sobie masę refleksji.

Jeżeli szukacie niebanalnej historii, pełnej emocji i pięknie napisanej to z czystym sumieniem polecam powieść Evy Carter.

Całość recenzji można przeczytać tutaj.

“Szum” – Małgorzata Sobczak

Szum Małgorzaty Sobczak to kryminał przez wielkie K. To druga część serii, ale książkę spokojnie można czytać bez znajomości pierwszej.

Autorka dopracowała w tej historii każdy szczegół, przeprowadziła doskonały research, a fabuła tak wciąga, że książkę czyta się na jednym wdechu. Jestem dla Niej pełna podziwu! Dla miłośników kryminałów to pozycja obowiązkowa.

Więcej o książce możecie przeczytać tutaj

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Najlepsze książki listopada 2022

Po listopadzie trudno mi nie wspomnieć jeszcze o kilku tytułach. Polecam Wam jeszcze:

Może Cię zainteresować:

Najlepsze książki – październik 2022. Moje Top 3

Najlepsze książki – lipiec 2022. Moje Top 3

Najlepsze książki w Polsce i USA: Książkowa lista przebojów #71

Dodaj komentarz