“Każde kolejne lato” – Carley Fortune. Wakacyjny comfort read
Carley Fortune: "Każde kolejne lato"

“Każde kolejne lato” – Carley Fortune. Wakacyjny comfort read

Idealna książka na urlop? Albo taka, która wprowadzi czytelnika w prawdziwie wakacyjny nastrój? Koniecznie zapiszcie ten tytuł! Każde kolejne lato Carley Fortune to idealny comfort read na lato!

Sześć lat i jeden błąd

Sześć lat, które zrodziło wielką miłość i jeden błąd, który wszystko zniszczył. Czy po latach jest jeszcze co składać?

Taka miłość zdarza się raz w życiu – o tym jest przekonana Persephone Fraser, która wciąż pamięta każde lato spędzone z Samem Florkiem. Przyjaźń przerodziła się w miłość i nastolatkowie nie wyobrażali sobie, żeby cokolwiek mogło ich rozdzielić.

Coś się jednak wydarzyło i para przez wiele lat nie miała ze sobą żadnego kontaktu. Gdy umiera matka Sama, Percy jedzie jej na pogrzeb. 

Każde kolejne lato – bestsellerowa powieść

O tej książce było już głośno – widziałam ją na liście bestsellerów New York Times i USA Today, uznano ją też za jedną z najlepszych książek na lato. Gdy wyszła w Polsce, trudno było się jej oprzeć.

Każde kolejne lato to dla mnie idealny comfort read na wakacje, nawet więcej – ona nimi aż pachnie! Wakacyjna beztroska, zero obowiązków, lody, jezioro, prawdziwa przyjaźń, a później wielka miłość… Ta historia świetnie wprowadza w wakacyjny nastrój, sprawia, że tęsknimy za ciepłem, spokojem, nastoletnią radością życia. A do tego wciąga tak, że zapomina się o Bożym świecie.

Każde kolejne lato – rewelacyjna książka na lato

Każde kolejne lato Carley Fortune to także książka pełna nostalgii, rozliczania błędów przeszłości i pracy nad odbudową relacji. Nagła utrata młodzieńczej miłości nigdy nie została przez parę bohaterów przepracowana, dopiero po wielu latach nadarza się ku temu okazja. Czytelnik będzie obecny w tym procesie, będzie wracał do przeszłości – każdego kolejnego lata, które coraz bardziej zbliżały Percy i Sama. 

Carley Fortune napisała tę powieść tak, że trudno się od niej oderwać. Nie przedobrzyła w żadnym momencie – nie jest słodko, cukierkowo, bohaterowie i ich problemy są realistyczne (tak bardzo, że aż momentami wkurzają). Autorka doskonale oddaje emocje – zarówno radość, jak i poczucie straty czy wyrzuty sumienia. Niejednemu czytelnikowi może zakręcić się łezka w oku!

Każde kolejne lato – wakacyjny comfort read

Szukacie naprawdę dobrej książki na lato? Sięgnijcie po tę! Każde kolejne lato to świetna odskocznia od rzeczywistości, a po lekturze aż kusi, żeby zaplanować wakacje nad jeziorem. 

Książka Carley Fortune trafia na moją półkę z książkami na lato z kategorii “Polecam jak nie wiem co!”.


Wydawca: Czwarta Strona – dziękuję za egzemplarz do recenzji

Kategoria: powieść obyczajowa

Premiera: 26.04.2023.


Może Cię zainteresować:

Najlepsze książki w Polsce i USA: Książkowa lista przebojów #73

“Zagubiona pszczoła” – Patrycja Żurek. Recenzja patronacka

“To nie może się udać” – Abby Jimenez. Bajkowa historia na gorszy czas

Samantha Young: “Wiele hałasu o ciebie”. Dodatek lukru jest obowiązkowy

Dodaj komentarz