“Kara” – Sara Antczak. Recenzja thrillera
Sara Antczak: "Kara"

“Kara” – Sara Antczak. Recenzja thrillera

Festiwal muzyczny miał okazać się ucieczką od bolesnych wspomnień, okazał się początkiem dramatycznych wydarzeń. Kara Sary Antczak to więcej niż thriller – to opowieść o przyjaźni, tajemnicach i przetrwaniu.

Festiwal tajemnic

Oli, Kris, Nastka i Kara wybiera się na popularny festiwal muzyczny. Chcą zapomnieć o traumatycznych przeżyciach sprzed kilku miesięcy. Ich plany zakłóca niespodziewane zaginięcie Kary, co sprawia, że pozostali stają się głównymi podejrzanymi w śledztwie. Rozpoczynają prywatne dochodzenie, które prowadzi ich na ścieżkę pełną niebezpieczeństw i tajemnic

Kara – wciągający thriller Sary Antczak

Klimatyczny, mroczny, trzymający w napięciu. Kara to thriller Sary Antczak, który wciąga czytelnika od pierwszej strony. Autorka wykazuje się talentem w budowaniu napięcia i dynamicznej akcji. Od początku rzuca czytelnika w wir zdarzeń, nie dając mu chwili wytchnienia. Akcja jest ciągła i intensywna, a historia wciągająca do tego stopnia, że trudno się od niej oderwać​.

Klimat książki Kara jest wielowymiarowy. Z jednej strony mamy festiwalową euforię, z drugiej – mroczne zagadki i zagrożenie. Sara Antczak bawi się kontrastami, tworząc atmosferę pełną napięcia i niepewności. Mieszanka muzyki i swobodnej zabawy szybko przeradza się w mroczną, pełną niebezpieczeństw opowieść. 

Kara – bohaterowie thrillera Sary Antczak

Bohaterowie thrillera Kara są wyraziście zarysowani i złożeni. Oli, Kris, Nastka oraz zaginiona Kara – każdy z nich ma swoją historię i bagaż doświadczeń, który wpływa na ich działania. Ich relacje są skomplikowane, pełne emocji i napięć.

Postaci, choć znajdują się w ekstremalnych sytuacjach, zachowują ludzki wymiar i realistyczność. Ich dylematy i decyzje, choć czasami kontrowersyjne, są wiarygodne i przekonujące. Sara Antczak na tyle dobrze ich skonstuowała, że z łatwością można było odczuć, że świat że świat przedstawiony w książce to rzeczywistość młodych ludzi, studentów, których życie jest pełne wyzwań, ale też charakterystycznej lekkości i poszukiwania własnej drogi. 

Kara Sary Antczak – thriller pełen zwrotów akcji

W skrócie, Kara Sary Antczak to idealna lektura dla fanów thrillerów, którzy szukają historii pełnej zwrotów akcji i tajemnic. Młodzi dorośli czy studenci z łatwością będą mogli utożsamić się z bohaterami i ich doświadczeniami. Ciekawa intryga, dynamiczna fabuła i wiele emocji podczas lektury – zdecydowanie polecam!


Wydawca: Wydawnictwo Filia/ Filia Mroczna Strona – dziękuję za egzemplarz do recenzji

Kategoria: thriller

Premiera: 27.09.2023.


Recenzje thrillerów, które mogą Cię zainteresować:

“Gra” – Sara Antczak. Zaskakujący thriller psychologiczny

“Głośniej” – Anna Górna. Recenzja thrillera

“Niewypowiedziane” – Jess Lourey. Recenzja thrillera

“Nieodwracalnie” – Bartosz Szczygielski. Recenzja polskiego thrillera

Dodaj komentarz